Faili ei leitud!!!
 Intranet       Webmail       Facebook Prindi
 
AVALEHT
Liikmed
Üritused
Dokumendid
Baltic Games
Pildid
Meened ja müük
Kontakt

   
   
   
   
  Kasutajaid: 75
Sees: 0
 


  Veebruar 2017  
E T K N R L P
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Palju õnne sünnipäevalistele!
 • 02.02 Ferdinand-Aivar Tõnisson
 • 13.02 Rein Tammik
 • 19.02 Ene Kirotbek
 •  
  EESTI KUTSEKOOLISPORDI LIIT

  Eesti Kutsekoolispordi Liit (EKKSL) on loodud 1990. aastal ühendamaks kutseõppeasutuste kehalise kasvatuse ja õppekavavälist spordiharrastust.

  Erinevatel aegadel on organisatsioon arenenud vastavalt ajastu tingimustele ja võimalustele.
  Tänane Eesti Kutsekoolispordi Liit arenev ja ajas muutuv organisatsioon, kes lisaks erinevate võistluste korraldamisele läbi õppeaasta, püüab sõna sekka öelda ka kehalise kasvatuse kui üldaine arengut silmas pidades. Peamiseks eesmärgiks on õpilaste spordiharrastuse ja tervislike eluviiside laia kandepinna loomine, aga ka õpetajate, treenerite, ringijuhendajate koolitamine ning koolituste toetamine. Et ka õpetaja peab olema positiivse ellusuhtumisega, ennast täiendada tahtev, siis korraldame ka mitmeid sportlikke ja harivaid ettevõtmisi ka neile. Rõõm on tõdeda, et viimastel aastatel on osavõtjate arv ka selles osas kasvanud.

  Koolispordis ei saa olla prioriteediks võidetud medalid või karikad, kuigi mingil hetkel on ka see oluline. Prioriteediks saab olla ainult sportlikke ja tervislike eluviiside kujundamine ja süvendamine ning spordiharrastuse kandepinna laiendamine. Samas motiveerib noori sportima kindlasti eeskujude olemasolu. Nii on kutsekoolis õppides tuule tiibadesse saanud terve rida sportlasi kellest on tänaseks saanud oma ala tipptegijad: Tarmo Kikerpill, Kristo Saage, Elar Hani, Veljo Vares, Andrus Murumets jt.

  Tänu organisatsiooni arengule on lisandunud ka koostööpartnereid ja toetajaid. Oleme avatud uutele mõtetele, koostööettepanekutele ja liikmetele.