Postitatud

XXVI BALTIMÄNGUDE TÄNUÜRITUS

XXVI Kutsekoolide Baltimängud, mis toimusid 26-28 aprill 2018 Pärnus on tänaseks ajalugu!

Täna 08 juunil tänasime Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpperestoranis olulisemaid inimesi tänu kellele need mängud õnnestusid suurepäraselt. 

TÄNAME TEID VEELKORD HEAD KOLLEEGID!

Ja kaunist ning sportlikku suve!

EKKSL juhatus

 

Postitatud

HOOAJA LÕPETAS RANNAVÕRKPALL (Kohila 23.05.18)

Täna sai lõpu meie kevadhooaeg. Suurepärase ilmaga ning tulise rannavõrkpalliturniiriga.

Hommiku kella 10-ks oli Kohila Rannavõrkpallikeskusesse kogunenud 5 neidude võistkonda, 10 noormeeste võistkonda ning 2 meestöötajate võistkonda. Mis on arvestades õppeaasta lõppu vägagi hea tulemus. Mängiti kokku 4 väljakul.

Neiud olid jagatud kahte kolmesesse alagruppi. Alagrupis-A: Haapsalu KHK, Tallinna EK ja Pärnumaa KHK I. Alagrupis – B: Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledž, Pärnumaa KHK II ja Tallinna Teeninduskool (loobus). Alagrupist pääsesid finaalturniirile kaks paremat. Pingelistes mängudes sai A alagrupis edasipääseja osas otsustavaks omavaheline mäng. Finaali siit võitjana Tallinna Ehituskooli neiud ja teisena Pärnumaa Kutsehariduskeskuse I võistkonna neiud. Haapsalu pidi peale südikat vastupanu leppima siin kolmanda kohaga ja turniiri üldjärjestuses 5 kohaga (Grete Miil ja Kelli Sell). B-alagrupis peeti peale TEKO loobumist üks mäng Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledži ning Pärnumaa KHK II naiskonna vahel. Võitjana siit finaali Sisekaitseakadeemia. Poolfinaalpaarides olid vastakutti seega Tallinna EK versus Pärnumaa KHK II ning Sisekaitseakadeemia versus Pärnumaa KHK I. Mõlemad poolfinaalid lõppesid 2:0 ja edu saatis Tallinna Ehituskooli ja Pärnumaa Kutsehariduskeksuse I võistkonna neidusid. Kolmanda koha ja pronksmedalite eest mängisid seega Pärnumaa KHK II ja Sisekaitseakadeemia. Pronksmedalid said kaela Sisekaitseakadeemia neiud (Julia Pimenova ja Grete Rüütli). Igati korralik 4 koht Pärnumaa KHK II võistkonnale (Anna Maria Pajuste ja Kendra Tomson).

Noormehed jagati kahte 4-sesse alagruppi ja ühte 3-sesse alagruppi. Alagrupis A, kus mängisid Haapsalu KHK, Kehtna KHK I, Tallinna EK ja Pärnumaa KHK II (loobus). Paremuse pani maksma Haapsalu, kes alagrupi võitis. Teisena finaali mängis ennast Tallinna EK.  Alagrupis B mängisid: Viljandi KÕK II, Sisekaitseakadeemia, Tallinn Teeninduskool ja Rakvere AK. Kõik vastased alistas “kuivalt” Sisekaitseakadeemia Politsei – ja Piirivalvekolledži paar ning teisena finaalturniirile mängis ennast Rakvere Ametikooli duo.  Alagrupis C mängisid: Viljandi KÕK I, Pärnumaa KHK I ja Kehtna KHK II. Ülekaalu näitasid Viljandi Kutseõppekeskuse noormehed kes ka alagrupi võitsid. teisena finaali Pärnumaa KHK I võistkonna noormehed.  Peale alagrupiturniiri moodustus seega kaks veerandfinaalpaari – Haapsalu versus Rakvere, Sisekaitseakadeemia versus Pärnumaa KHK I ning üks poolfinaalpaar Viljandi KÕK I versus Tallinna EK. Finaali mängisid ennast Sisekaitseakadeemia ja Viljandi Kutseõppekeskuse I võistkond. Pronksi mängu Tallinna Ehituskool ja Rakvere Ametikool. 5-6 koha kohtumises oli parem Pärnumaa KHK I (Venda Pilme ja Kristo Sepp), kes alistas 2:0 Haapsalu KHK (Jüri Višovan ja Robin Uus). Pronksi kohtumises oli Rakvere Ametikooli duo (Sten Oimandi ja Egert Pent) paremad Tallinna Ehituskooli tandemist (Georg Kuuspalu ja Jasper Voll). Finaal oli finaali vääriline, kus võitja selgitamiseks oli vaja kolme geimi. Hõbemedalid seekord Viljandi Kutseõppekeksuse I meeskonnale (Jaan-Sulev Öpik ja Martin Saar) ning kuldsed meistrimedalid tulevastele politseinikele (Karl Lumi ja Karl Liiva).

Kohale oli tulnud ka kaks meestöötajate võistkonda. Omavahelises duellis võitis Haapsalu KHK (Mehis Ehanurm ja Margus Krips) kolleege Rakvere Ametikoolist (Vello Akel ja Kalle Kolberg). Tublid!

Kui seni oleme oma Rannavolle turniiri pidanud Nõo Rannahallis, siis otsus mängida turniir ikka õues õigustas ennast täiega. Loomulikult soodustas seda hea ilm ning head väljakud. Suured tänud Mariliis Vestile Kehtna Kutsehariduskeskusest, kes võttis asja korraldada. Samuti suured tänud Kohila Rannavõrkpallikeskusele ja kohtunikele. Kõhud said täis kohvikus Sofia.

Meie kevadhooaeg on seega lõppenud. Soovime Teile edukat õppeaasta lõppu. Kaunist ja sportlikku suve ning kohtumiseni juba sügisel murdmaajooksul.

Tulemused_rannavorkpall_23.05.18Kohilas

Postitatud

FINAALIDE NÄDAL JALGPALLIS

Meie kevadhooaeg hakkab lõppema. 17 mail toimus Tartus jalgpalli II liiga finaal. Selles finaalis juhtus kummaline kui mitte öelda veidi vastutustundetu lugu. Nimelt kahanes finaali koosseis viimasel hetkel selliseks et kohal oli võõrustaja Tartu Kutsehariduskeskus ja Eesti Merekool. Omavahelise mängu võitis Tartu, 4:0. Kommentaarid on liigsed.

Täna 22 mail Pärnus toimunud I liiga finaalis oli samuti üks viimase hetke loobuja, kuid kohale oli tulnud Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Rakvere Ametikool ja Tallinna Tööstushariduskeskus. Omalt poolt aitas kaasa ka ilmataat, suurepärase ilmaga. Päeva esimeses mängus olid vastakutti Võõrustajad ja Tallinna Tööstushariduskeskuse meeskond. Teisel poolajal pani oma paremuse maksma Tallinna võistkond ja mäng lõppes seisuga 4:2. Teises mängus alistas Tallinna THK “kuivalt” Rakvere kolleegid (3:0). Seega kuulus esikoht Tallinna Tööstushariduskeskuse meeskonnale ( Ervin Tamm, Tanel Neuber, Kristjan Räbin, Martin Goncharov, Martin Kirilenko, Maarten Orav, Erik Tselenko ja Arvidas Pankevitsjus). Teise ja kolmanda koha koha kohtumises olid seega Pärnumaa KHK ja Rakvere Ametikooli noored. Pingelise mängu võitis Rakvere Ametikool (4:1), kes mängis koosseisus ( Mario Kuokkanen, Kert Arviste, Robert Purje, Mikk Meekler, Heino Avi, Rainer Meeritrs, Kristen Piller, Siim-Hendrik Tiimus, Siim Ero ja Rainer Randoja). Pronksised medalid seega Pärnumaa Kutsehariduskeskuse meeskonnale (Markus Teesalu, Marko Kaare, Jürgen Adamson, Illimar Jõesaar, Karmo Kiviste, Artjom Malõšev, Egert Rassel, Ragnar Kondel, Erik Pukk, Karl Mäger, Valter Trei, Danil Rudoi.). Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Ervin Tamm Tallinna Tööstushariduskeskusest. Tänud juhendajatele, Pärnumaa Kutsehariduskeskusele korraldamast.

Juba homme saab meie kevadhooaeg oma lõpplahenduse, kui Kohilas toimub meie Rannavõrkpalliturniir.

Tulemused_JP_NMI_FINAAL_22.05.18

Tulemused_JP_NMII_FINAAL_17.05.18Tartus

Postitatud

Tiit Tammaru intervjuu Raadio4-s. 17.05.2018

Rõõm on tõdeda, et meie tegemised leiavad kajastamist ka Rahvusringhäälingu venekeelses meedias Ja loodetavasti mitte viimast korda.  Üle pika aja sain maha siis venekeelse intervjuuga, sai arutatud meie valdkonna kehalise kasvatusega seonduvaid küsimusi.

Seega oleme pildis ja igal võimalusel kasutame juhust, et meie seisukohti ka tutvustada.

Intervjuu on kuulatav juuresoleval lingil:

https://r4.err.ee/828899/podrobnosti/854177