Postitatud

Uusaastaturniiri 2018, teine päev!

Traditsioonilise “Uusaastaturniiri” teine päev kuulus täielikult võrkpallile. Kui eile mängiti läbi alagrupid, kus oli võimalus libastuda ja seda ka heastada, siis tänases play off mängudes enam eksimisruumi polnud.

Päeva esimeses poolfinaalis kell 09.30, tuli väljakule tulla Tartu Kutsehariduskeskusel, kes jäi eile oma alagrupis teiseks ning uustulnukal Räpina Aianduskoolil, kes oma alagrupi eile võitis. Räpina ei suutnud paraku eilsel tasemel mängu näidata ning kindlama käega olid täna ka Tartlased. Mõlemas geimis 25:11 seisuga edenesid finaali Tartlased. Teises poolfinaalis tuli väljakule tulla võõrustajatel, kes olid eile oma alagrupis teised ning eile alagrupid Tartu alistanud Haapalu Kutsehariduskeskus. Ja nii kummaline kui see ka pole jäi ka selles mängus mõlemas geimis seisuks 25:11, millega Haapsalu edenes finaali. Enne loodetavasti tuliseid kohamänge, aga pidasid oma 5-6 koha kohtumise eilsed alagruppide kolmandad Kehtna Kutsehariduskeskus ja Tallinna Ehituskool. Ja nagu tihti juhtub on just sellised mängud päeva võitluslikumad ja tasavägisemad. Esimese geimi võitis Ehituskool seisuga 25:23. Teise geimi, aga Kehtna 25:24. Seejärel saime näha turniiri ainsat nö kolmandat geimi, kus mängiti senimaani, kui üks võistkondadest saavutab 2 punktilise edu. Mängu jätkus seisuni 4:2, mille tulemusel kuulus 5 koha karikas Tallinlastele ja 6. koha karikas Kehtna võistkonnale. Selgituseks veidi ka mängusüsteemist. Korraga pidi platsil olema 3 meest ja 3 naist, mängiti 2 geimi 25 punktini ja lõpuks loeti kokku alagruppides võidetud ja kaotatud geimid jne. Ja oligi kord heidelda pronksmedalite eest. Vastakutti siis võõrustajad Viljandist ja Räpina võistkond. Mängu oli, aga mõlemas geimis võttis sedapuhku oma Viljandi Kutseõppekeskus 25:9 ja 25:15 ning neile turniiri pronksmedalid. Räpina Aianduskooli debüüt lõppes võitlusliku neljanda kohaga. Ja turniiri lõppakord, suur finaal Tartu ja Haapsalu. Ehk siis eilse alagrupimängu kordus. Kui eile suutis Haapsalu Tartlasi üllatada ja olla paremad, siis täna olid kindlamad Tartlased. Lihtsalt midagi ei saadud ja ei antud, kuid Haapsalul tuli geimides alla vanduda 25:17 ja 25:18. Hõbemedalid seega Haapsalu Kutsehariduskeskusele ja kuldsed Tartu Kutsehariduskeskusele.

Uusaastaturniir_vorkpall_tulemused_04.01.18Viljandi

Mida kokkuvõtteks öelda. Usun et pettuma ei pidanud keegi. Kaks päeva heade kolleegidega sportida, veidi lõõgastuda, oli sõbralikku võitlust ja kirge. Tore et Räpina Aianduskool tuli ja loodetavasti saab see nii ka edaspidi olema. Loodame et meie “Uusaastaturniiri” väed täienevad järgmisel aastal veelgi. Nagu kaks päeva näitas pole sportlik saavutus siin esmatähtis, vaid mõnus olemine koos kolleegidega alustamaks uut kalendriaastat. Rõõm oli näha ka mõnda koolijuhti kas võistlemas või kaasa elamas. Loodetavasti ja usutavasti täienevad meie read ka selles osakonnas ja saame järgmisel aastal ka selles kategoorias mõõtu võtta.

Täname Viljandi Kutseõppekeskust, tema direktorit Tarmo Loodust ja peakorraldajat Mati Vallit. Samuti täname kohtunikke ja Viljandi Kesklinna kooli, kelle suurepärases saalis mängud peeti. Täname Viljandi kokkasid ja teenindajaid suurepärase eilse õhtu eest.

Sportlikku ja tervislikku ning emotisooniderohket uut aastat 2018!

Postitatud

Uusaastaturniiri 2018, esimene päev

2018 spordiaasta avasid töötajad “Uusaastaturniiriga” korvpallis ja võrkpallis.

Selle aasta turniiri võõrustajaks on Viljandi Kutseõppekeskus ning mängukohaks Viljandi Kesklinna kooli võimla.

Tänane mängupäev algas 10.00, kui väljakule jooksid korvpallurid. Pika võistluspäeva avasid Tartu Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Ehituskooli mehed ja naised. Mängu ja turniiri favoriidiks oli Tartu, kes ka seda tõestas. Mäng 43:16 Tartule. Teisena jooksid väljakule Kehtna Kutsehariduskeskus ja Haapsalu Kutsehariduskeskus,  võitis Kehtna 26:12. Edasi tuli oma oskusi näidata Kehtnal ja Tartul. Mänguks väga ei läinud ja favoriidikoorma kandsid edukalt välja Tartlased, lõppseisuga 40:18. Päeva neljandas mängus kohtusid Tallinn ja Haapsalu, kust väljus olulises mängus medalitele võitjana Haapsalu 18:15. Korvpallipäeva eelviimases mängus olid vastakutti Tartu ja Haapsalu, lõppseisuks 43:16. Kui korvpalliturniiri esikohaga oli kõik selge, siis ülejäänud kohtadega veel mitte. Korvpalliturniiri viimases mängus kohtusid Kehtna ja Tallinna EK. Kehtna kaotuse korral tekkinuks kolme võistkonna vahel “surnud ring”. kuid nii ei läinud ja Kehtna ei vääratanud ning lõppseisuks 20:12 ja Kehtnale turniiri teine koht Tartu järel. Turniiri kolmas koht Haapsalule ja tubli 4 koht Tallinna Ehituskoolile.

Olgu ära mainitud, et mängitakse nö segavõistkondadega, kus korraga peal olema väljakul 4 meest ja 1 naine. Mänguajaks 2×10 minutit, muidu korvpall nagu korvpall ikka.

Uusaastaturniir_korvpall_tulemused

Suur spordipäev jätkub  võrkpalli alagrupi mängudega ja korvpallurite autasustamisega õhtul. Homme algab mängude päev kell 09.30 võrkpalli play off mängudega.

Õhtusel pidulikul koosviibimisel tänati Tartu Kutsehariduskeskuse direktorit Andrus Mõtust, kes lahkub sellelt ametikohalt selle kuu lõpus ja võtab vastu uued tööalased väljakutsed. Samuti on Haldusreform toonud esimese “ohvri” meie süsteemis, kui Viljandi Kutseõppekeskuse pikaajaline sportlik haldusjuht Mati Valli, siirdub samuti vastu uutele tööalasetele väljakutsetele. Samas on meil hea meel heade kolleegide edu üle ja soovime neile edu ja kordaminekuid uutes ametites.

Postitatud

Jõulu- ja Uusaastatatervitused 2017/2018

Täname kõiki seniseid ja uusi koostööpartnereid meile saadetud jõulu-ja uusaastatervituste eest!

Soovime Teile ja teie kollektiividele  sportlikku uut aastat!

http://www.hariduskeskus.ee/kaart/

https://riigikantselei.ee/en/christmascard

https://www.rak.ee/joulutervitus2017/

https://www.facebook.com/kutseharidus/videos/10159828115880525/

 

Postitatud

KV2017 saalijalgpallis. Noormeeste finaal Tartus (30.11.17)

Täna sai lõpu meie sügishooaeg ja seda sportlikult tulise saalijalgpalli finaaliga Tartus.

Alagruppidest olid finaali pääsenud: Tartu Kutsehariduskeskus, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Rakvere Ametikooli II, Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakooli I, Tallinna Tööstushariduskeskuse ja Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledzi meeskonnad.

Mängiti kahe kaotuse süsteemis, mis jättis võimalused ka miinusringist esikoha heitlusse sekkuda nagu ka juhtus. Päeva esimeses mängus olid vastakutti Tartu ja Rakvere. Nagu öeldud ei natud täna üheski mängus midagi niisama ja kiirelt löödud väravatele tuli sama kiirelt vastus ja edu sulas nagu tänane lumi Tartus. Mängu võitis Tartu 5:1. Teises mängus kohtusid Tallinna THK ja Tallinna LMK I, lõppskooriks 3:1 Tallinan RHK poolt vaadatuna. Edasi mängisid Ida-Virumaa KHK ja esimese mängu võitja Tartu. See oli päeva ainuke mäng kus üks võistkond jäi nü “kuivale”. Tulemusega 2:0 võit võõrustajatele.  Päeva alustas Sisekaitseakadeemia, kelle vastaseks oli Tallinna THK.  Võit Tallinna THK-le 3:2. Päeva poolitavas mängus oli tõehetk Rakverel ja Tallinna Lasnamäe noortel. Kuna mõlemal oli tabelis esimesest mängust kaotus, siis selle mängu kaotaja jaoks sai turniir läbi ja tuli leppida 5-6 kohaga. Tallinlased olidkindlamad ja võimaluse edasi mängida tagas tulemus 5:1. Samuti eelmisele mängule oli ka päeva kuuendas mängus kaalul kas kojusõit või võimalus edasi pürgida. Ida-Virumaa KHK ja Sisekaitseakadeemia noored pidasid maha tulise lahingu, mis lõppes normaalajal 2:2 viigiga. Kuna tänane turniirisüsteem viike ei tunnisatnud, siis võitja selgitamiseks tuli appi võtta penaltid. Selles loteriid osutus kindlamaks Ida-Virumaa esindus, vormistades lõppseisuks 3:1. Päeva seitsmes mäng oli poolfinaal, kuhu olid jõudnud ainult võite tunnistanud Tallinna THK ja Tartu KHK. Võitude seeriat jätkas Tallinna THK, kes võitis 3:2, kusjuures veel 2 minutit enne lõppu olid Tartlased ees 2:0. Saalijalgpallis võib juhtuda lühikese ajaga nii mõndagi. Tartule tähendas see langemist miinusringi, kuid jättis võimaluse kulla eest heidelda. 8-sas mäng Tallinna LMK I ja Ida-Virumaa. Kaotaja jaoks ja osaks jääb turniiri 4 koht. Lõppes see selliselt Tallinna meeskonna jaoks. Normaalaeg lõppes taaskord viigiga 3:3, kuid penalteid realiseerisid ja väravas oli kindlam Ida-Virumaa KHK 3:2. Pika jalgpallipäeva eelviimane mäng oli kolmanda koha mäng, kus kaotaja saagiks olid pronks medalid ning võitja pääses esikoha mängu. Väljakul päeva alguse omavahel juba kohtunud võõrustajad ja Ida-Virumaa KHK. Ka seekord ei jätnud Tartlased midagi juhuse hooleks ja võitsid pingelise mängu 2:1.  Turniirsüsteemi võlu ja võimalused viisid finaalis seega kokku samuti korra juba kohtunud Tartlased ja Tallinna Tööstushariduskeskuse noored. Kui esimeses mängus tuli Tartlastel alla vanduda, siis kõige olulisemas mängud viga heastati ja võit jäeti koju tulemusega 3:1.

Karikavõitjad 2017 seega Tartu Kutsehariduskeskus (Kristo Rööpmann, Kaldin Raidväli, Mart Born, Sander Teder, Aleksander Kalmus, Alvar Rämman, Hugo Punnar, Vasily Shilaya, Henry Tamvere ja Raigo Kuusik), II koht Tallinna Tööstushariduskeskusele ( Ervin Tamm, Tanel Neubauer, Kristjan Räbin, Martin Gontsarov, Martin Kurilenko, Aleksandr Andrjusin, Erik Tselenko ja Arvidas Pankevitsjus), III koht Ida-Virumaa Kutsehariduskeksusele ( Dmitri Avdejev, Nikita Mossin, Maksim Sevelilov, Daniil Tsõgankov, Martin Tõrsa, Alex Juhanson, Pavel Simakov, Dmitri Djomin, Artur Salmus ja  Edgar Miljajev), IV koht Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakooli I, 5-6 kohta jäid jagama Rakvere Ametikool ja Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledz.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Mart Born Tartu meeskonnast.

Täname peakohtunikku,  korraldajat Tartu Kutsehariduskeskust, kõiki juhendajaid ja kaasaealajaid.  Oli finaalile vääriline turniir, kust ei puudunud kired ja emotsioonid, aga nii see spordis olema peabki!

Turniiritabel ka siinkohal: tulemused_SJnoorm_FIN_30.11.17Tartus

Ja pildimeenutused:

Postitatud

KV2017 võrkpallis noormeestele, FINAAL Tartus (29.11.17)

Meie võrkpallikolmapäev jätkus noormeeste finaalturniiriga.

Õiguse finaalturniiril olid läbi alagrupimängude endale kätte mänginud Tartu Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Tallinna Ehituskool.

Päeva esimeses mängus olid vastakutti Pärnumaa ja Tallinna Ehituskooli noored. Ehituskool hakkas tõsiselt vastu, kuid võiduks sellest ei piisanud ja tulemus 3:0. Teises mängus olid väljakul võõrustajad ja Pärnumaa KHK võrkpallurid. Üllatavalt ühepoolseks kujunenud mängu võitis Tartu 3:0. Ja päeva viimases mängus kohtusid võõrustajad ning Tallinna Ehituskool. Ka seekord oli Tartu üle ja võitis 3:0.

Tartu KHK karikavõitu panustasid täna: Erko Lillemäe, Andre Arak, Rasmus Metste, Ingmar Juur, Vidrik Joosu, Rasmus Merivee, Taavi Ruuspõld ja Ahti Pärtel, juhendajana Timo Teearu.

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse hõbemedalistid: Venda Pilme, Karmo Kiviste, Kristo Sepp, Tanel Tilk, Raido Peit ja Valter Trei.

Tallinna Ehituskooli tänane koosseis: Kristo Forsel, Jasper Voll, Georg Kuuspalu, Rico Lees, Sten-Eric Tammik ja Cristo Sildam, juhendajana Ferdinand-Aivar Tõnisson.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Taavi Ruuspõld Tartu Kutsehariduskeskusest.

tulemused_SVPopil_FINAAL_29.11.17Tartus

Täname Tartu Kutsehariduskeksust korraldamast, kohtunikke ja juhendajaid.

Neljapäeval 30 novembril saab meie sügishooaeg oma lõpu, kui Tartu võõrustab saalijalgpalli suurt finaali.