Postitatud

Karikavõistluste korvpalli alagrupid läbi!

Tänaseks on läbi saanud ka Karikavõistluste noormeeste korvpalli alagrupid.

Oktoobri lõpus peeti alagrupp Pärnus, kus võõrustajad Pärnumaa Kutsehariduskeskusest võtsid mõõtu kolleegidega Viljandi Kutseõppekeskuses ja Haapsalu Kutsehariduskeskusest. Selles alagrupid oli teistest üle Viljandi Kutseõppekeskuse meeskond, kes lunastas pääsme finaali. TULEMUSED. Tallinna alagrupp toimus Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis 6 novembril. Lisaks Mehaanikakooli noortele mängisid alagrupid Merekool, Tallinna Teeninduskool ja Tallinna Ehituskool. kask edasipääsejat olid siit Tallinna Ehituskool, kes võtab finaali kaasa võidu Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli üle, TULEMUSED. Tartus toimus alagrupp 7 novembril. Lisaks Tartu Kutsehariduskeskusele mängisid alagrupis Rakvere Ametikool, Luua Metsanduskool ning Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Oodatult käis esikoha heitlus igipõliste rivaalide Tartu ja Rakvere vahel. Kuu mehega Tartu sõitnud Rakverel tuli võõrustajatele alla vanduda ning võidu võtab finaali kaasa Tartu, TULEMUSED

Finaalis mängitakse 5 võistkonna vahel oma vahel läbi. Kahest neljasest alagrupist võetakse omavaheline mäng kaasa. Finaali esimene päev toimub 21 novembril Vinni Spordihoones ja finaal kulmineerub Tartus 29 novembril.

FINAALI AJAKAVA

 

Postitatud

Segavõrkpalli finaal Tartus (24.10.18)

Meie tänavuse sügishooaja pallimängude turniir sai avalöögi Tartu Kutsehariduskeskuses, kus toimus iga-aastane segavõrkpalliturniir õpilastele. Võistkonnas pidi korraga platsil olema 3 noormeest ja 3 neidu. Mängiti kolmest geimist parem. Tuleb tõdeda, et sellel aastal on sügisturniiridele registreerunud meeldivalt palju võistkondi. Kõnesolevale turniirile oli ennast kirja pannud 7 kooli võistkonnad, kes kõik ka kohale tulid. Alagruppi A olid loositud: Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Teeninduskool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Tallinna Tööstushariduskeskus. Alagrupis B võtsid mõõtu: Haapsalu Kutsehariduskeskus, Tallinna Ehituskool ja Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledzi võrkpallurid. Alagruppides mängiti omavahel turniirisüsteemis läbi. Alagruppide võitjad mängisid seejärel esikohale, alagruppide teised 3-4 kohale, alagruppide kolmandad 5-6 kohale ning A alagrupi neljanda koha omaniku saagiks jäi 7 koht. Alaghrupis A oli selge favoriit võõrustajate võistkond. Ning alagrupis B Sisekaitseakadeemia noored.  7 koht kuulus sedapuhku südilt mänginud Tallinna Tööstushariduskeskusele. 5-6 koha mängus oli võrdsete mängus põnevust lõpuni. Kolme geimilises mängust väljus võitajana Tallinna Teeninduskool. Pronksmedalimängus olid vastamisi Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Tallinna Ehituskool. Võidu võttis Pärnumaa 2:0. Finaal seega võõrustajate Tartu ja Sisekaitseakadeemia Politsei ja Piirivalvekolledzi noorte vahel. Tasavägises mängus olid sedapuhku paremad kodusaalis mänginud Tartlased 2:0. Sellega oli pikk võrkpallipäev leidnud oma lahenduse.

Täname korraldajat Tartu Kutsehariduskeskust, kõiki osalejaid ja õpetajaid ning kohtunikke.

Meie sügishooaeg jätkub juba tuleval nädalal, kui 30 oktoobril toimuvad saalijalgpallialagrupid Tartus ja Vinnis. 31 novembril on korvpallialagrupp Pärnus ning 01 novembril võrkpallialagrupp Tartus.

tulemused_segavolle_24.10.18Tartus

Postitatud

Kehtna Kutsehariduskeskuse Sügisjooks (10.10.18)

Kehtna KHK sügisjooks toimus 95 osalejaga

Mariliis Vest

 

Kehtna Kutsehariduskeskuse sügisjooks on saanud kooli üheks pikaajalisemaks traditsiooniks ning toimus 10.oktoobril 38.korda. Osalejaid oli ühtekokku 95, mida on pea poole rohkem kui möödunud aastal.

Nagu tavaks saanud, tuleb noormeestel ja meestel läbida kümnekilomeetrine rada ning naistel ja neidudel viiekilomeetrine. Osalejate start toimus individuaalselt, mis tähendas, et nii jooksu algul kui finišeerudes tuli registreerida SI kiip, millelt oli hiljem võimalik võistleja tulemust näha.

Meeste arvestuses näitas parimat aega mootorsõidukitehnikuks õppiv Kalev Hõlpus tulemusega 00:44:15. Teisele kohale jooksis end samuti mootorsõidukite erialal õppiv Joel Düüna ajaga 00:46:11 ning kolmas koht kuulus ehitusvaldkonna õpilasele Artur Plotnikovile, kelle ajaks 00:50:20.

Neidude võistluses tegid puhta töö koka eriala õpilased. Võidu võttis Aigi Niit ajaga 00:33:14, kellele jäi napilt alla Maris Rand tulemusega 00:33:59. Kolmanda koha napsas Natali Eboldt ajaga 00:37:11. Rajal olid ka kolm toitlustusvaldkonna õpetajat Anu Parkonen, Anne Kersna ning Katrin Antson, kes läbisid viiekilomeetrise raja kiirkõnniga lõpetades kõik vaid paarisekundiliste vahedega. Tulemuseks 00:45:30.

Kõiki esikolmikuid autasustati karikate, diplomite ja kringliga.

 

Postitatud

Murdmaajooks 2018 (02.10.18 Tallinn Järve mets)

Meie selle aasta sügisahooaeg sai alguse tradistioonilise murdmaajooksuga. Kauni sügispäeva otsustasid veeta eakaaslastega Järve metsa jooksuradadel mõõtu võttes meeldivalt palju noori. Suured tänud osalenud koolidele ja nende juhendajatele, kes nägid vaeva et oma esindused jooksma tuua. Suured tänud ka korraldajale Tallinna Ehituskoolile ja Ferdinand-Aivar Tõnissonile.

tulemused_murdmaajooks_02.10.18Tallinn